Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra milyen smink...

Ballagásra milyen smink illik? (bővebben)

Figyelt kérdés

most fogok ballagni és szeretné vmi fekete sminket csinálni de nem tudom milyen legyen :S egyáltalán milyen illik?

14/l


2011. jún. 4. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 évesen nem tudom mit akarsz...csak egy ballagás nem kell fekete smink.Én a helyedbe kihúznám és egy kis ezüstös csillámos raknék a szemhéjamra meg szempillaspirált használnék és ennyi: )
2011. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most ballagok.. én csak kihúzom feketével a szemem és szempillaspirál szépen láthatóan... nem törekszem hogy, ki legyek kenve. Tudom magamról hogy sírni fogok így felesleges :) De amúgy se kéne más smink a szememre
2011. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is most ballagok..:) attóll is függ hogy milyen a szemed színe. én szerintem kihúzom a szemem vékonyan, felül a húzást kihúzom megvastagítom, +szempillaspiráll, és vmi csillogós szemhéjfesték, esetleg színessel. meg persze a ruhádtól is függ:)

de itt egy fekete szemes vidi:


http://www.youtube.com/watch?v=AeNzNPzVesI

2011. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tök jók a videók ;D köszii a tippeket is :)

vagy narancssárgára kellene,mert ilyen narancssárga sálunk lesz xd de bár az hüłyén néz ki :S

2011. jún. 4. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért de szerintem szemceruza meg szempillaspirál elég lenne vagy valami barack szinű szemhéjfesték.Nem kell túlzásba vinni!Ne akarj 20 évesnek kinézni ha nem vagy az! :)
2012. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!