Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár órás kivétel esetén...

Pár órás kivétel esetén begyógyulhat az 1 hónapos köldök pc? (4-5óra) Hogy kell kivennni? Melyik felét tudom kicsavarni?

Figyelt kérdés
Olyan helyre megyek ahol nem néznék jószemmel,igy szeretném kivenni. Kb 10 és du 5között venném ki. Nagyon fontos! Na megyek még pihi
2011. jún. 5. 05:48
 1/3 anonim válasza:
Ha mar vasat verettel a testedbe, akkor hordjad szepen...plane, ha meg olyan suger vagy, hogy azt sem tudod, hogy a beled nyomott femdarabot hogyan kell kivenni, mert meg ahhoz is egysejtu voltal, hogy megkerdezd ott ahol beledvertek, hogy hogyan kell xDxD
2011. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt a hangnemet nem hhiszem hogy megengedheted magadnak! Képzeld el megkérdeztem hogy hogy kell kivenni,s el is mondták. De mivel lehet erősen ráhúzta a srác aki csinálta igy nem tudtam lecsavarni. S amikor meg bementem nem ő volt ott hanem a kollegája s megnézte és ő is megszenvedett vele hogy kicsavarja.


Egyébként stílusod alapján idősebb vagyok mint te,s nem érzem magam egysejtűnek...Az hogy piercinget csináltattam az egy dolog... S őszintén: neked nincs fülbevalód pl? Mert mindenkit lehet cikizni valamiért...

2011. jún. 9. 14:13
 3/3 anonim válasza:
van aki estére ki tudja venni, és nem nő be, van akinek benő, ez emberenként változik, hogy neked milyen, csak úgy tudhatod meg ha kipróbálod (persze ez is változhat ha más állapotban vagy), vissza meg csak úgy tedd, ha előtte használsz valami fertőtlenítőt, ez megint olyan hogy van akinek begyullad, van akinek nem, azt nem mondom hogy ezt is próbáld ki, inkább fertőtlenítsd
2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!