Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire jött be nektek a...

Mennyire jött be nektek a Konad szett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nektek mennyire jól működik a konad szett? Tudtok vele otthon dolgozni, megéri megvenni? itt egy videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=Ch3DXa6ZLS0&playnext=1&list=P..

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 6. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A konad nagyon jó, én nayon szeretem. Közelében sincs az olcsó hamisítványoknak.
2011. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs vele, lehet használni, de igazából az Essence is pont ugyanolyan jól használható, csak kevesebb hozzá a mintalap. :D
2011. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem essence van és tökéletes. A fene fog kiadni sok ezret a konad nyomdáért, amikor az essence is ugyanazt tudja. Mintákat szoktam a konádtól venni, főleg ha akciós. Van vagy 8 minta korongom a konadtol meg 3 az essence-től. Bőven elég :)
2011. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Essence-t hol lehet kapni, esetleg megtudnátok mondani?
2011. jún. 6. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossmannban van Essence állvány. És némelyik DM-ben is, de az a ritkább. Ahol dupla pultos Essence van (pl: Budapest Mammut v Westend, Szeged: Pláza Rossmann) ott nagyobb az esélye, hogy több van.
2011. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint ilyen körömnyomdát is lehet venni?
2011. jún. 6. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. És kapsz hozzá egy minta korongot. 990 forint. Rózsaszín kicsi dobozban van, mellette vannak különböző minta korongok. Azok is ebben az árban szoktak lenni. Alatta vannak a körömlakkok (fehér-fekete-ezüst), ami ehhez a nyomdához vannak, de nem feltétlenül fontos megvenned, jó hozzá az otthoni kicsit sűrűbb lakk is. Én első körben az otthoniakból nyomdáztam, utána vettem egy fehéret és feketét.
2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és segítséget!:)
2011. jún. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!