Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ehhez hasonló rúzst...

Milyen ehhez hasonló rúzst ajánlanál?

Figyelt kérdés

A blog tetején lévő képen - talán Scarlett J. - milyen rúzst viselhet? Igazából az árnyalatra vagyok kíváncsi, mert én is szeretnék hasonlót. Ha tudsz itthon kapható márkát és árnyalatot, kérlek írd meg!

[link]


2011. jún. 9. 20:13
 1/3 Darcy01 ***** válasza:

Szerintem nude árnyalat.

Én is nagyon szeretnék egy ilyet, elfogadható árban.

Az Essence honlapján láttam, hogy van in the nude árnyalat, de a boltokban nem találtam ilyet.

2011. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is nude árnyalat vagy mindeféleképppen valami krémes vagy az avonnak van egy szuper rúzsa nem rég vettem meg cream pount vagy csak simán pount volt nem is tudom. Az is hasonlít szép bőr színű.
2011. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam hogy Carmex,korrektor és alapozó összekeverve(mind2 folyékony állagú),és egy Essence xxl nude szájfény.
2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!