Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám a medálomat...

Hogyan tudnám a medálomat megtisztítani? Semmi sem segít rajta.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tavaly karácsonyra csináltattunk egy medált, amibe belegravíroztak minket.Ezüstözött a medál, és már nagyon látszódnak a rajta a vízcseppek, meg minden.Olvastam hogyan lehet megtisztítani, próbáltam simán fogkrémmel, nem jött le. Ecette, szódabikarbónával, ékszerestől is kérdeztem a tisztítást, azt mndta nem tisztítja meg mert csak ezüstözött. És az ezüst tisztító sem segít...Valakinek valamilyen ötlet?
2011. jún. 10. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezz meg egy másik ékszerest is, nekem is van ezüstözött ékszerem, amit megtisztított
2011. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ezüstözött, azon jó eséllyel semmi nem segít, az azért kopik, főleg ha víztől, meg semmitől nem óvtad, lehet ez vele a baj. :S

Hát... következő alkalomra csináltassatok rendes ezüstöt...? ^^"

Sajnos több módszerről nem tudok, mint amit felsoroltál.

2011. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!