Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én fogok ilyen egyszerűen...

Csak én fogok ilyen egyszerűen kinézni ballagáson?

Figyelt kérdés

Most vannak/lesznek az általános iskolai ballagások. Nekem anya nem igazán akarja hogy tízezret elköltsünk csak azért hogy cicababának tűnjek.

Hajam: a fodrász beszárítja egyenesre (nem kell ilyen habos babos esküvői frizura)

Smink: anya nem akarja hogy viseljek, de azért felül meg alul egy kicsit kihúzom barnával

Köröm: egy csomó osztálytársam csinál kétezrekért műkörmöt, de nekem elég lenne egy francia manikűr is, amit a barátnőm meg is tudna csinálni, de anya megintcsak azt mondja hogy felesleges, ki nézi a körmömet és hogy egyébként is túl rövid hozzá... arra gondoltam csak kikenem átlátszó lakkal...


Most mondhatjátok hogy túlságosan azt csinálom amit az anyum mond, de tizenöt éves vagyok... Szóval nagyon rosszul fogom érezni magam hogy mindenki ott áll gyönyörűen kisminkelve, csodás körmökkel és esküvői frizurával, én meg olyan sehogyan... Tudom hogy az is túlzás amit néhány osztálytársam csinál, de azért ez mégis csak életem első ballagása. Vagy csak én dramatizálom túl?


2011. jún. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gimis ballagásod lesz a legjobb na akkor csinosan kell kinézned majd :) de egyébként alap smink alap hajszerkezet és köröm bőven elég lesz fölösleges túlzásba esni.
2011. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, az ilyesmi mindig csalóka. Azok beszélnek arról, hogy fognak kinézni, akik kicsípik magukat. Akik nem, azok nem mondanak erről semmit. De a ballagáson látszani fog, hogy a lányok nagy része nem spilázza túl ezt a dolgot.

Egyébként ha szeretnél egy kicsit jobban rákészülni a ballagásra, akkor tedd meg, ha már úgyis mész fodrászhoz, akkor akár fel is rakhatja egyszerűbben, a körmöd is megcsinálhatja a barátnőd. Smink ennyi idősen még valóban nem feltétlen szükséges. Így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.

2011. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem nincs ezzel semmi baj. Kb. én is így néztem ki ballagáson és sokan dícsértek. De, ha jobban érzed magad attól, hogy kicsit kisminkeled magad és csinálsz francia körmöket, akkor csináld, senki nem szólhat meg érte.
2011. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire rosszul érzed magad emiatt akkor beszélj vele,hogy te szeretnéd azt a francia manikűrt amit a barátnőd csinál, és ingyen is van.és szeretnél fel tenni egy szolid sminket(ami szintén ingyen van mert te csinálod..) Ez a te ballagásod, az egy dolog h 15 vagy.. egy szolid szemhéjpúder és francia manikűr még nem a világ..
2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy ez a te ballagásod nem anyukádé. Csaináltasd meg a körmöd nyugodam, azt hogy csúnya vagy feétűnő nem mondhatja rá.
2011. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így jó, ahogy leírod. Hidd el, ha évek múlva visszanézed majd a képeket, akkor elégedett leszel és egy mindig elegáns kinézetet fogsz látni, míg az "esküvői frizurások" elavult, divatjamúlt frizurával és sminkkel fognak visszamosolyogni magukra. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen fiatal lányok ezzel a kinézettel bohócnak néznek ki... Nézd csak meg például Kate Middletont az esküvője napján! Szerintem egy olyan haj-smink összeállítás minden eseményre tökéletes, csinos és szép.

21/L

2011. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!