Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Budapesten kis...

Hol lehet Budapesten kis tételben egyedi kitűzőt csináltatni? Lehetőleg olcsón.

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem inkabb a netten nez korul peldaul a www.meska.hu-n.
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrét elképzelésem van, olyan helyet keresek ahova ha viszem pendriveon a fotót, akkor kinyomtatják, ráteszik a fémre és lefóliázák.

Ilyet a meshkán ki csinál?

2011. jún. 16. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem sokat segít, de én kitűzőztem régebben rendszeresen, most viszont állandó munka miatt csak nagyobb megrendeléseket vállalok, pl. A38-nak, zenekaroknak, stb. Ez azt jelenti, hogy 50-100 darab a minimum. Illustratorban megcsinálom a mintát, méretre, majd elkészítem a kitűzőket. Az ár az alapanyagot, a nyomtatást, és a plusz munkát foglalja magában. Az ár a mennyiség arányában módosul, minél többet rendelsz, annál olcsóbb, persze csak bizonyos mennyiségig, hiszen nem 5 perc alatt készülnek el a kitűzők. Honlap már nincs, a katona [pont] kriszta [kukac] yahoo [pont] com mailcímen elérhető vagyok.
2011. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!