Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy jobb? (Kérdésed túl...

Hogy jobb? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]


14/L


2011. jún. 16. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, szép tiszta az arcbőröd, nincs szükséged a sminkre. Persze ha valamilyen alkalomra szeretnéd, akkor rendben, szép szolidan sminkelted ki magad - ez a többi korodbelinek nem mindig sikerül. Egy észrevétel: látom, alapból elég rózsás az arcod - sminkkel ez elég zavaró, mert azt fogják hinni, hogy így pirosítottad ki magad. Ez ellen tudsz tenni, ha veszel egy szép, a bőröddel megegyező színű púdert. De csak nagy alkalmakra sminkelj, hidd el, a bőrödnek sem tesz jót.
2011. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nem szoktam sminkelni, csak most unatkoztam, és gondoltam kipróbálom :)

2011. jún. 16. 16:30
 3/7 anonim válasza:
Tiszta a bőröd nem kell elrontani :) smink nélkül is szép vagy és nincs is szebb a természetes szépségnél:)
2011. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sminkkel szebb vagy, szerintem mindenki szebb úgy. A szemek szebbek, nagyobbak, a szájnak is kell egy kis szín. De ez nem azt jelenti, hogy amúgy anélkül csúnya lennél. Én kb. 14 éves koromban kezdtem sminkelni magam (most vagyok 27), úgyhogy én biztatnálak, csak így tovább! :)
2011. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat :)
2011. jún. 16. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sminkelsz is, akkor is maximum szájfény és szempillaspirál(alkalomra lehet még pl.: szemfesték)természetes is maradsz és mégis sminkelted magad. Alapozót ne használj, szép a bőröd így is!!!:)
2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)Megfogadom :)
2011. jún. 16. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!