Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudok segíteni a körömlakkomon?

Tudok segíteni a körömlakkomon?

Figyelt kérdés
Hát nincs rá sok esély, hogy tudtok rá valamit, de azért megkérdezem. A körömlakkomnak az ecsete szanaszét áll, 5-6 tincsben. Egyáltalán nem lehet vele festeni, és sehogy se akar visszaállni. Az üvegbe is csak úgy tudom visszatenni, ha összefogom az aljánál.(és az egész kezem piros lesz) Ha tudtok valamit írjátok meg. Előre is köszi
2011. jún. 16. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mosd ki, áztasd meg acetonos körömlakklemosóban és hagyd megszáradni
2011. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy tegyél bele egy másik, már kifogyott lakkból ecsetet (első voltam)
2011. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló második variációja nekem mindig bejött.
2011. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél fodrászkellékesnél olyan ecsetet, amit lehet körömlakkozásra is használni:)
2011. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó nagyon-nagyon szépen köszönöm! Most először kimostam, de sajnos erősek a szálak, és nem szándékozik úgy maradni, ezért összekötöttem cérnával. :) Köszi az ötletet
2011. jún. 17. 12:23
 6/6 A kérdező kommentje:
17:31-es, az acetonos körömlakklemosóval miért jobb?
2011. jún. 17. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!