Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » "Praktikák", amivel fehérebb...

"Praktikák", amivel fehérebb lehet a körmöm vége?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kérdések között, de többnyire csak a citromlevet, meg a "fehér körömceruzát" találtam, bár utóbbiról el nem tudom képzelni, micsoda. Ha nem festem le átlátszóval a körmeim borzasztó hamar betörnek, és elsárgásodnak az igénybevétel miatt (igen, mondjuk házimunka). Színesre nem szeretem (nem is tudom) kifesteni, a franciához is ügyetlen vagyok, műkörmös meg háát, nem az én világom, és nem is szeretnék rá pénzt kiadni.


Tudtok olyan házi, vagy olcsó megoldást, amivel fehérebbek lehetnek a körömvégek? Színtelennel áthúzom mindig hogy ne törjön, de attól még sárgás szegény. A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. jún. 18. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
meg kell mosni
2011. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köröm vitaminokat és ásványi anyagokat is megpróbálhatsz szedni (cink, kalcium főleg). Egyébként a műkörmös nem csak hosszú körmöket csinál, lehet kérni a saját köröm megerősítését is. :)
2011. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm hetente egyszer manikűröshöz jár, szombaton, vagy hétfőn. Mindig egyszerű franciára van kifestve az eredeti, amúgy szép körme. Pár száz ft-jába kerül, és mivel jó minőségű alapanyagokkal dolgozik a manikűröse, így egy hetet bőven kitart, nem pattog le, stb. Szerintem kipróbálhatnád te is, esetleg ha nem válik be, vagy drágának találod akkor később visszatérsz az otthoni körömápoláshoz. Amúgy lehet kapni kifejezetten olyan átlátszó lakkokat, amik "körömfehérítőnek" vannak reklámozva. Én még nem próbáltam őket, nem tudom, hogy mennyire hasznosak, de egy próbát megérnek szerintem ezek is.
2011. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
naponta dörzsöld át citromlébe mártott vattával. :P na majd most én is kipróbálom, annyit mosogattam hogy teljesen tönkre vannak a körmeim.
2011. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Avon-os körömerősítőm nekem is van, kenegetem is vele, de nem sokat használ. A citromleves verziót énis kipróbálom, de ha nem megy, akkor köszönöm az ötletet, elnézek egy műkörmöshöz, ha tényleg tudja erősíteni a saját körmeimet is :)
2011. jún. 18. 18:16
 6/14 A kérdező kommentje:

Most kezd kifogyni a sima átlátszóm is, legközelebb kicsit nyitottabb szemmel járok, hátha találok valami kifejezetten erre való kencét. Bár manapság mindenre ráírnak mindenfélét, no sebaj..

Első kommentelő, azért hülye nem vagyok, nem brutálcsúnya a körmöm, csak szeretném megnöveszteni őket, hogy hosszabbnak hasson a kezem (ami egyébként elég kicsi).

2011. jún. 18. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
CSak gumikesztyűben érj vegyszerhez, sokat segít a helyzeten.
2011. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én Mavalát használok. Egy üvegcse meglehetősen sokba kerül, viszont tényleg hat és heti egyszer kell csak bekenni. (Vagy kétszer igény szerint). Már első használatkor más volt a körmöm és most nem béreltek fel, hogy reklámozzak :D

Az 5ml-es üvegcsét kell venni, mert vannak mások is, de azok annyira nem váltak be. Lehet kevésnek hangzik de egy évig kibírja az az üvegcse és így már nem is olyan sok, ha kiszámolod.

A fehérség meg jön az egészséggel. A citromozásról én is azt hallottam, hogy beválik.

Amúgy a körömcerka az egy ceruza, ami úgy néz ki mint egy szemceruza csak egy kicsit keményebb. És úgy kell használni, hogy benyúlsz vele a körmöd alá és kifested a körmöd fehérre. Egészen franciás hatást lehet elérni vele, amúgy :)

2011. jún. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

http://www.youtube.com/watch?v=zrq2k5evVQs

Tessék és itt 2:49 felé kezdi mutatni a lány, hogy hogyan kell használni a ceruzát.

Fogalmam sincs, hogy mit beszél, mert nincs bekapcsolva a hangszóróm szóval azért nem vállalok felelősséget :D

2011. jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Crystal nails uv filter lakk...fehérít, és véd az uv sugárzás okozta sárgulástól. Mert attól lesz sárga a körmöd, h a lakk az uv fénytől besárgul, és a körmöd befogja.
2011. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!