Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem sminkelem magam. Szerintet...

Nem sminkelem magam. Szerintetek baj?

Figyelt kérdés
Nem bírja a bőröm a sminket. Egyáltalán. Sokan cikiznek miatta. Szerintetek is nagy baj?
2011. jún. 20. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a baj inkább, hogy sminkelik magukat...
2011. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért cikiznek mert nem sminkeled magad?:O Legalább nem leszel már 25évesen ráncos. Ne foglalkozz az ilyenekkel. Én csak discoba sminkelem ki magam. Akkor is szolidan,ízlésesen. Ilyenkor nyáron főleg nagyon nem előnyös a smink,kimész a napra és folyik le rólad.:) Szerintem nincs azzal semmi baj,hogy nem sminkeled magad. A környezeted szemléletmódjával van a baj!!!
2011. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem baj, miért lenne az? a te dolgod!

egyébként a ráncosodás azért van, mert idővel a bőr veszít a nedvességtartalmából, ami természetes folyamat, és genetikától is függ, ki mikor kezd ráncosodni. vannak 24-25 körüli ismerőseim, akik rendszeresen sminkelik magukat, mégsem ráncosak, na hogy is van ez?

2011. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként pedig semmi közük hozzá.

2011. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

A napsugárzás, a szolárium, a szmog, a dohányzás, a stressz, az alváshiány, valamint a kozmetikumokban rejlő vegyi anyagok mind hozzájárulnak bőrünk idő előtti öregedéséhez. Kicsit járj utána! Persze,hogy genetika nagy részt,de a smink és a környezeti hatások mind elősegítik a ráncosodást...

2011. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és akik cikiznek érte azok is 14 évesek de vannak fiatalabbak is. Köszönöm a válaszokat. :))
2011. jún. 20. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
A természetesség a szép, nem az ha valakinek egy maszk van az arcán. Legyél büszke rá, hogy természetes vagy. :)
2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ráncosodás genetikától is nagyban függ..meg minden mástól is...anyukám tegnap jajongott nekem 45 évesen hogy jajj vmi két ráncszerüség lett a szeme körül...aha...marhára látszik:D..szóval...de tegyük hozzá h soha nem sminkelte tul magát..néha egye egy alapozo ha olyan az arca...meg ilyenek...naponta kihuzza a szemét és a szempilláját kifesti..és ennyi a napi sminkje...nem kell sminkelned magad ahhoz, hogy szép legyél:):):)
2011. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hot_kiss ***** válasza:

Nehogy már egy 14 évesnél fiatalbb cikizzen, mert nem sminkelsz :'DDDD

Ha szép bőrödvan annyival csuklóból visszatudsz szólni, hogy nekedlegalább nincsrá szükséged..

2011. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

basszus én 17 éves leszek egy hét múlva én se sminkelem magam...

illetve hát ha tényleg sok időm van reggel akkor néha vagy ha nőcisebb akarok lenni (így egy hónapban max 7 napon vagyok kisminkelve) de akkor is csak szolidan ami persze feltűnő ahhoz képest h amúgy meg nem szoktam...


szóval szerintem egyáltalán nem ciki hogy nem sminkeled magad, sőt ha meg nem bírja a bőröd ne is sminkelj! aki így is beszól azt meg el kell küldeni a fenébe, egyébként is agyvérzést kapok azoktól a 12-15 éves kis csajoktól akik úgy néznek néha ki mintha nálam is idősebbek (nem viccelek egy nálam két évvel idősebb csajt 18nak néztem pár hete) és a minirucijukban meg a 3 kg festékkel az arcukon teszik az agyukat a discoban...

2011. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!