Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen a szemem. Hogy sminkelje...

Ilyen a szemem. Hogy sminkeljem? (kep)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Eddig csak szempillaspiralt hasznaltam, mert az emberek velemenye szerint az all jol, de bulikba mar kevesnek erzem. Esetleg alkalmakra szeretnek valami tobbet is, de fogalmam sincs, hogy milyen szinekkel, es megis hogyan kezdjem/csinaljam. Egyaltalan szukseges, vagy eleg a szempillaspiral? Amugy 16 eves vagyok.


2011. jún. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

smink_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[link]

[link]

[link]

gyönyörűek a szemeid :)

2011. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első link : [link]
2011. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! A szemhelytust mar probaltam, de szerintem es masok szerint se all tulsagosan jol.
2011. jún. 22. 19:40
 4/7 anonim válasza:
Húúú.Nagyon szép szemeid vannak:)
2011. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Eddig mondjuk ezt se tudtam.
2011. jún. 22. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg a barna szemhéjtust és ne húzd végig a szemedet,hanem csak a közepétől a külső sarokig(elég egy vékony,finom vonal) esetleg alul is kihúzhatod vékonyan barnával(de ne belül,mert az kicsinyíti a szemet)
2011. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! hát .. nagyon szép szemeid vannak...:) én azt mondom hogy egy kis szempillaspirál ésh enyhén festett szemceruzával kihúzhatod a szemed..:D és a szemhéjadra ish tehetsz egy gyenge szemhéjfestékot..:)
2011. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!