Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben hol csináltassak...

Debrecenben hol csináltassak orrpiercinget?

Figyelt kérdés
Ezenkívül mennyibe kerül, és szerintetek szúrassam vagy lövessem, melyiket ajánljátok?
2009. márc. 24. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon ajánlom a Kálvin téren a fornettis felett lévő, első vagy második emeleti tattoo szalont (nem tudom melyik emeleten, de a fornettis felett van!!) Nekem ott szúrták az orrom, a szám és a szemöldököm is, nagyon ügyesek, KEDVESEK borzasztóan, jófejek!!

Ők nem lőnek semmit, főleg nem orrot, nehogy lövesd mert sokkal jobban fáj, nehezebben gyógyul és összeroncsolja a szöveteket! De ezt ők is elfogják mondani. Szúrni fogják de előtte fogóval lezsibbasztják és be is fújják érzéstelenítővel. 5000forintért szúrnak ékszerrel EGYÜTT. És ha gondod van, akkor reklamálni is lehet náluk (de nem lesz rá okod, nagyon ügyesek és kedvesek).

2009. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte már az összes kozmetikusnál lehet...

Vagyis akik értenek is hozzá...

2009. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én a Klára szépségszalont ajánlanám neked, ami a Batthyányi utcán van, nekem is szúrták anno mikor csináltattam, szintén 5000 forintért.


Öööö, ami a Kálvin téren van az sem rossz hely, én a köldök piercingemet ott csináltattam. A Klára szépségszalonban szerettem volna, de akkor pont nem volt bent, aki csinálja, én meg már nagyon szerettem volna :)


Zárójelben annyit hozzátennék még, hogy tetkót viszont a Kálvin téren nem érdemes csináltatni. De ez csak egy apró megjegyzés volt csak :D

2009. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!