Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám így kifesteni...

Hogy tudnám így kifesteni magam mint a klippbe a csaj?

2011. jún. 25. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ez egy kék árnyalatú füstös szem (ha youtuben rákeresel, hogy blue smokey eyes biztos, hogy találsz ilyet) felülre pedig csillámosabb réteget tett.

ja és hosszú műszempilla :)

2011. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Bár a műszempilla dolgot nem tudom, egyszer volt már rá példa, hogy rakattam fel, de nekem olyan idiótán állt, nem pedig úgy, ahogy a klippekbe szokott stb... :S Vmilyen jó fajta műszempillát tudtok ajánlani? Vagy nektek mi jött be?? :)
2011. jún. 26. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A NYC márkának (rossmannokban szokott lenni) van egy soros műszempillája, ami klassz nagyon. jól tapad és 800 ft körül van az ára. ha szépen le tudod szedni, akkor több alkalommal is használhatod :)
2011. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!