Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » (Lányok) Te mit gondolsz a...

Moncsicsimonika kérdése:

(Lányok) Te mit gondolsz a Moyra körömlakkról Kopik? , Könnyen szárad? Szép a színe? Könnyen felvihető? Mert nekem tökéletes! A te véleményedre is kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 16:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem. :) Nekem három nap után kezd el kopni, akkor újra festem. Hamar szárad, jó az állaga: nem túl folyós.
2011. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán vált be, bár nekem szinte semmi sem vált be.

Nagy előnye, hogy hamar szárad, olcsó, és nagyon szép, élénk színei vannak.

2011. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Első válaszoló!És szerinted az normális hogy 3nap után kopik?!Hát nincsenek nagy igényeid:-)....Én kimondottan utálom a moyrát,nem tudom mi szárad benne könnyen..még jó hogy kipróbáltam magamon,mert kb40perc volt mire megszáradt,még jó hogy nem a szalonba próbáltam ki a vendégemen,valószínű többet nem jött volna vissza.
2011. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én ezzel dolgozom, és szeretem nagyon...bár nem használok lakkot, de a zseléi nagyon jók, én szeretem
2011. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Moyra tényleg tökéletes lakk. Akiknek nem tetszik, azok biztosan az 1000Ft-nál drágább lakkokhoz vannak szokva. Gyorsan szárad, pigmentált, jó állag, és normális, hogy 3 nap alatt elkezd kopni. Elég ritka, hogy egy körömlakk magában kitartson egy hétig. Fedőlakk segít, hogy hosszabb ideig fent maradjon.
2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy a drágához vagyok szokva,csak a Crystal Nails termékeket használom.De a vendégeimnek ez jár.17:12es voltam.
2011. jún. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! ^^
2011. jún. 26. 08:10
 8/11 anonim ***** válasza:
én imádom! Sok színben van könnyen kezelhető valamikor 7-8 napot is kibír.
2011. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez a kedvencem (:
2012. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a moyra körömlakkot nekem nem kopik le gyorsan szárad és sok szinben lehet kapni kiváló körömlakk
2012. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!