Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni fülszűrással kapcsolat...

Otthoni fülszűrással kapcsolatos tanácsok?

Figyelt kérdés
17/Fiú vagyok, fülbevalót akarok, de foggalmam sincs, hogy hogy állna. Már beszereztem fertőtlenítőt, és ezt a nagyon hegyes orvosi (szuris) tűt. Ha esetleg nem tetszene, a beforradás helye nagyon látszódna??? Ha magamnak csinálom fáj? Sokat vérzik? Égő érzés van? stb-stb...Minden saját, vagy hallott tapasztalatot szívesen fogadok.:)
2011. jún. 25. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Én a te helyedben nem csinálnám otthon..sok ideg van a füledben..és ha pont egy olyat találsz el...az szép lesz.

Nem fáj az annyira,kibírod.

Volt egy haverom..punk :) ültünk a buszon..és mesélte, hogy magának szúrta át a fülét..vagy 5helyen tuti...és haverom cukkolta hogy perszeeeeee xD

és a punk gyerkőckénk fogta a fülét és ott a buszon egy biztostűvel átszúrta :D aztmondta nem fájt xD

2011. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fáj, viszont sokan rosszul lesznek ha maguknak csinálják. Nem egyszer hallottam hogy piercinget szúrtak maguknak, de fülszúrásnál rosszul lettek... Szerintem inkább szúrasd egy szakemberrel, mert ha te csinálod könnyen megeshet hogy ferde lesz!
2011. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hot_kiss ***** válasza:
83%
Magamnak nemlenne lelki erőm szúrni, ezért kértem meg egyik ismerősömet. Egy szunyogcsípés az egész, nekem utána elöntötte a forróság a fülem. Mikor bebökte a tűt nem, csak miután kihúztuk a tűt, utána vérzett hirtelen jópár cseppet, de hamar el is állt. Hamár kibököd vagy ismerőssel kiböketed, véletlenül se bizsut tegyél bele, mert azzal csak szenvedni fogsz. Remélem segítettem(:
2011. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Miért be bizsut?:O Pedig én azt akarok, már be is szereztem.:S

Őszinte leszek...anyáék ellenzik a dolgot, nem akarom hogy lássák a fülbevalót. Igazából keveset látjuk egymást egy nap, 1-2-3 órát...suli, munkahely stb. Az első pár hétben megoldanám, hogy ne forrjon be, de a későbiekben nagyon észreehető a lyuk a fülben? Illetve a bizsutól begyullad, vagy micsoda?:O

Köszi a válaszokat, értékelem.:)

2011. jún. 26. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg ezüstöt kell hordani.. utána egy ideig
2011. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hot_kiss ***** válasza:
Azért ne bizsut tegyél bele, mert akkor szenvednifogsz elég sokáig. Ha már kibököd, akkor vegyél egy picike kis arany vagy ezüst fülbevalót, egy egész kicsikét, nincs 1000 forint és akkor legalább normálisan szépen gyógyul meg a füled. Osztálytársammal együtt bökték a fülünket, Ő bizsutrakottbele és nem és hadnemondjam, hogy bár nekem is begullyadt, mert ez természetes, de nem is fájt annyira és olyan hosszú ideig, mint neki.
2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!