Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köves nyakláncomból folyton...

Köves nyakláncomból folyton kipotyog a kő, mit tegyek? Felül lefestettem átlátszó körömlakkal, ha a másik felén pillanatragasztóval bekenem, akkor lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy érmém, ami tele van apró kövekkel. Már annyiszor vittem el megjavíttatni, hogy simán vehettem volna helyette egy újat. Kb így néz ki: [link] (mármint a kis kövek) Ötlet?
2011. jún. 26. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy csináltam meg a nyakláncomat mint ahogy te leírtad csak nagyon vigyázz a pillanatragasztóval, mert ha rámegy a kövekre "elvesztik" a csillogásukat.
2011. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

találtam rá egy jobb példát: [link]

szóval, ha ezt megfordítom, akkor a hátulján is látszanak a kövek, h ott vannak beleerősítve az érembe. én ezt a hátsó részét akarom pillanatragasztóval "megkenni" :D

2011. jún. 26. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
húh akkor az nemjó így akkor mindkét oldalát körömlakkal:)
2011. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!