Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan aki elmúlt 24...

Van itt olyan aki elmúlt 24 éves és mindenap sminkeli magát? .

Figyelt kérdés
...Mert olyan munkahelyen dolgozik ahol több ember megfordul és szeretne valahogy kinézni..?
2011. jún. 27. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

bocsi, hogy én is válaszolok, még csak 23 vagyok, de 10 éve minden nap sminkelem magam. Anélkül nem is megyek utcára. Nem hiszem, hogy a jövöben ez változna. Régebben a munkám is olyan volt (most babázom).

Miért kérdezed?

2011. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Előző 13 éves korod óta? :O 13 vagyok és csak korrektorozom/alapzom magamat és azt is csak azért mert muszáj. :S
2011. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, és sajnos most nem dolgozom, de amúgy, ha van munkám, és minden nap eljárok itthonról, akkor sminkelek, igen. Mondjuk csak egészen keveset, kis korrektor, meg szempillaspirál. Egyébként, ha csak a boltba szaladok le, akkor nem.
2011. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsö vagyok. Igen, 13 évesen kezdtem. Nagyon kis szürke egérke voltam és elegem lett. Meg akkor nagyon szerelmes voltam egy fiúba:) És mindenki mondta, hogy nagyon jól áll, így maradt. Nagyon megszerettem, majd profi sminkes-maszkmester tanfolyamot is szeretnék végezni.:) Mindenféle sminket tudok, természetestöl az extrémig. Vagyonokat költöttem a cuccokra. Így mindig másképp nézek ki, és élvezem.:)
2011. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
24 éves vagyok, s kérdésedre az én válaszom is igen:-)Ha dolgozok, szempillaspirált és alapozót használok, amit hazaérkezve azonnal lemosok,utána már csak hidratálókrémet kenek fel. Az az igazság, hogy ezt a kettőt min. 1000 éve használom, s ha nincs rajtam kicsit fura is, hogy rövid és világos a szempillám + fehér az arcbőröm.
2011. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy kiváncsiságból kérdem.:)és ilyenkor alapozó,szemfesték,szempillaspirált is használtok?Vagy csak szempillaspirál?És otthonra is festitek magatokat?
2011. jún. 27. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

24 leszek idén. kb 10 éve smink nélkül még a szemetet se...! :)


így érzem jól magam, így van arcom. különben nagyon jellegtelenül néznék ki.

csak spirál és szemceruza, néha egy kis púder, h ne csillogjon az arcom. nincs rajtam méter vastag vakolat, de ennyi kell, h tetsszek magamnak.

2011. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 27 éves nő vagyok és ha kimegyek az utcára akkor mindig kisminkelem magamat teljesen: alapozó, kis púder, szemtus, szemhéjfesték, szempillaspirál, rúzs.

13 éves koromban kezdtem. Először indítottam csak szempillaspirállal és ennyi. Utána kb. 15 éves koromtól használtam hozzá szemceruzát is már. 18-19 éves koromban felköltöztem Budapestre és akkor már jött a púder is és a pirosító is pluszban. 21-22 éves korom óta pedig többnyire mindent felteszek magamra szemceruzáról átváltottam szemhéjtusra (amit alulra is használok szépen kihúzva hosszan), ritkaság az pl., hogy kihagynám a szemhéjfestéket.

2011. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:26-os vagyok.

Igazából szerintem Budapest is tehet róla, hogy erősebben sminkelek azóta...már nem ott lakom, de megmaradt ez a szokásom. Nem mintha smink nélkül nem lennék szép, de sminkkel szebbnek érzem magamat és nagyobb önbizalmat ad. Rászoktam és nem tudnám soha abbahagyni és kimenni smink nélkül utcára.

2011. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!