Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire szeretitek az ékszere...

Mennyire szeretitek az ékszereket, kiegészítőket?

Figyelt kérdés
Van olyan ami minden nap rajtatok van pl.: fülbevaló? Vagy inkább csak ritkán alkalmakra?
2011. jún. 27. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Rajtam minden nap van: az egyik fülemben egy biztosítótű, a másikban pedig variálom, de legtöbbször egy fake tágító:D

illetve vlamilyen nyaklánc is minden nap van rajtam (kivétel esetleg a magasabb nyakú pólók, meg amihez nem illik)

Amióta ékszereket készítek, nem tudom elképzelni nélkülük a napomat, hozzám tartoznak:)

2011. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegyek itthonról, mindig hordok ékszert: fülbevalót és 6 gyűrűt. Néha nyakláncot is. Csak ezüst ékszereim vannak, mondjuk 1-2 fülbevalóm fém, de az is passzol az ezüsthöz.
2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűrűt, nyakláncot, karkötőt szoktam viselni.Fülbevalótól félek, ugyanis mikor kiskoromban ki volt lyukasztva a kő belement a fülcimpámba és hát elég fájdalmas volt mikor kihúzták, pedig 2 érzéstelenítőt kaptam.Szemüveges vagyok, de néha napszemcsit is veszek föl:)
2011. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5 füllyukam van, mindegyikben van fülcsi. az elsőket variálom, a többiben pici ezüst golyók. tervezem a hatodikat :D

amúgy néha hordok még gyűrűt, esetleg nyakláncot.

2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap van rajtam fülbevaló: van egy pár pici bedugós, de inkább a nagy lógós vidám fülbevalókat szeretem.
2011. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindennap:fülcimpába arany csüngős fülbevaló(mindenki mondja hogy olyan szép és különleges)(páromtól kaptam).Porcba (jobb fülembe)2db pici fehérköves aranyfülbevaló.És végül 2db arany gyűrű.

Alkalmakra szoktam variálni mert még sok bizsum és ezüstöm van

2011. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok. :D
2011. jún. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!