Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget csak arra a...

Orrpiercinget csak arra a bizonyos helyre lehet szúrni, ahol az a kis hajlat van az orron, vagy esetleg pár millimétert lehet variálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nem szeretnék oda (ahol tulajdonképpen mindenkinek van), mert van egy régi sebhely lentebb az orromon, és ott van egy picike bemélyedés, és oda szeretném tetetni.De nem tudom hülyén nézne-e ki, vagy egyáltalán lehet-e.Fentebb meg van egy kicsi dudor ( nem tudom hogy hívják szaknyelven)és amiatt hülyén nézne ki sajnos :(.

De szeretnék csak abba a kis lyukba, ami pont félúton van az orrom alja, és a kis vonal között, ahol az orr kidudorodik oldal irányba.Szerintetek?


2011. jún. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én ezt nem nagyon értem! :D Esetleg kép? Amúgy miért nem a másik oldalra teteted, ami nem "hibás"?
2011. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
van olyan ruhád,amin van ilyen piercing-féleséges gyöngy?:DD (karika és ezüst színű) Vedd le róla,nyálazd be,és rakd fel,hogy jól áll-e (tudom,hogy gyerekes,de azért megtudod,hogy hogy hülyén áll-e vagy nem) :D
2011. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oda is berakják, ha egyéb probléma nincs a bőrrel. De a legjobb, ha megkérdezel egy hivatásos és tapasztalt!!! piercert. :)
2011. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akárhova betudnak rakni orrpiercinget, csak a karikánál nem mindegy...
2011. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szemceruzával berajzolod azt a pontot ahova szeretnéd és megnézed. :D

ha elmész szalonba akkor is előtte berajzolják. te mondod meg, h hova szeretnéd.. ma már szinte minden lehetséges a testmódosítások területén :D

2011. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj köszi szépen a sok hasznos választ :D
2011. júl. 5. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!