Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Max Factor Lipfinity Lip Tint...

Max Factor Lipfinity Lip Tint ajakfilc hamar kiszárad?

Figyelt kérdés

Hogy tároljátok??

Melyik árnyalat jőn be nektek a legjobban?


2011. jún. 30. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A szinei azok nagyon szépek.Meg a reklámba is a csajnak tök jól áll.Viszont szerintem ezzel az a baj hogy, igen egy idő után kiszárad.Meg mint minden akajfilc nehezen jön le. Szerinte megy idő után biztos kifog száradni.Meg elhajol a filcnek a "sörtéi" ha olyan erősen nyomnánk a szánkhoz.

De igen, mindenkinek másak a tapasztalati.

2011. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jah..nyilván kiszárad...csak kér érte,mert nem olcsó,meg nyilván nem használja az ember mindennap..:/ és így lehet használja párszor és ki is száradt...:(
2011. jún. 30. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem rég vettem, még nincs egy hete, én is kíváncsi vagyok, meddig bírja. én a 04-es árnyalatot szereztem be. Annyiból tetszik tényleg, már kipróbáltam, hogy fent marad egész sokáig, és nem zsíros, olajos, mint a rúzsok, hanem vizes bázisú, és olyan, mintha nem lenne rajtad semmi. Az íze elég rossz, mondjuk :D A szín intenzitását tudod fokozni, attól függően, hány réteget viszel fel.

Viszont gyanús, hogy előbb-utóbb a sörtékkel vagy a festékkel bajok lesznek :)

2011. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem erzem hosszu eletunek...:/
2011. júl. 3. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Heggyel lefelé kell tárolni. Logika.
2011. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huh...ink ne is írtál volna....

azért ezt szerintem mki tudja...de ettől független is olyan kiszáradós nekem..

a ceruzás túsaimat is fejjel lefelé tartom...és még is hamar kiszáradt.

2011. júl. 4. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom, mivel vizes bázisú, ha egy kicsit kiszárad, tartsd csap alá, és a víztől újra jó lesz.
2011. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2011. júl. 5. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!