Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőkés barna a hajam és barna...

Szőkés barna a hajam és barna szemeim vannak. Milyen sminkel tudnám kihangsúlyozni a szemeimet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez elég szép :)

[link]

2011. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szőkés barna a hajam és sötétbarna a szemem.Én feketével kihúzom meg fekete szempillaspirált használok,máris ki van emelve a szemem. Hétköznap több sminket nem használok,viszont ha buliba megyek: általában két színt viszek fel a szememre. Belülre gyöngyház fehéret és kívülre valami sötétet,épp ami illik a ruhámhoz. A meleg színek állnak jól szerintem. Ha szép nagy a szemed tussal kihúzhatod alul fölül, az még jobban kiemeli. Viszont ha picik a szemeid nem ajánlatos, mert még inkább kicsinyíti.
2011. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!