Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olaszországban olcsóbbak a...

Olaszországban olcsóbbak a sminktermékek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk ki, és nem tudom, előtte vegyem-e meg itthon, vagy odakinn. Olcsóbbak a magyar árakhoz képest?
2011. júl. 2. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb kint vásárolni. Én németországban élek. Itt minden smink ólcsóbb persze ne várj csodát de pl egy loreal alapozó 10-12 euró magyarországon pedig 4-5 ezer forint...
2011. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csodát nem várok, olyan Maybelinne alapozóra gondoltam, szempillaspirálra, ilyesmi, hátha olcsóbb :)
2011. júl. 4. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira jelentős összeggel nem olcsóbbak, viszont Olaszországban van Kiko, ami itthon nincs, nem drága és nagyon jó minőségű. Azt mindenképp próbáld meg!
2015. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!