Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok nekem jó (tini)...

Írnátok nekem jó (tini) parfümöket?

Figyelt kérdés

12/L

olyanra gondoltam mint pl.a Star Nature.az ára max.1500FT. tudtok ilyen parfümöt?:SS


2011. júl. 2. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ha van a közeletekben Müller, nézz oda be. :) Ott elég drágák a parfümök, de viszont a Müllernek van egy saját illata. Vagyis 3 különböző illatú. :) Marie colette a neve, és 3 különböző színű. :) Rózsaszín - fruity pink Nekem is ilyen van, és nagyon jó, gyümis illata van. :) van még narancsssárga, az kicsit markánsabb, erősebb de az is jó. :) És van türkiz-zöld, annak kicsit ilyen óceánosabb-friss illata van, nekem nem igazán jön be. :) Szagolgast végig, jók nagyon. :) 30 ml-es, és van tollparfüm belöle, az 570 Ft asszem. :D amúgy a rendes, 1490 volt, és szerintem nagyon jó, tartós az illata. :)

16/L

2011. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
68%

Bemész az europarkba, ott vannak nagyon tuti kimért parfümök! Kapsz üveget hozzá kb. 50ml 1500-2000ft de után is töltik 50ml 1000-ft. Intersparral szemben voltak a múlt héten. Írj össze pár márkás parfümöt és kérdezz rá van-e, biztos találsz jót!

Vegye meg az eredetiket 15.000-20.000 ért akinek 6 annya van!

2011. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi(:
2011. júl. 2. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!