Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozót vagy púdert használsz?

Alapozót vagy púdert használsz?

Figyelt kérdés
Vagy esteleg mindkettőt?Hogyan kell kiválasztani a megfelelő púdert és alapozót?
2011. júl. 5. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőt, mert az alapozót púderrel kell fixálni.

A színét pedig így választom.

[link]

2011. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,csak az a baj hogy ha egy bevásárlóközpontba vagyok akkor nem tudok kimenni megnézni az alapozót természetes fényben.Akkor mégis hogy válasszam ki?A színét sem végom,hogy melyik lenne a megfelelő.:(
2011. júl. 5. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél ki? Én is ki szoktam menni, marhára nem érdekel, h hülyének néznek-e, mert fontosabb, hogy jó legyen az alapozó színe. Sőt, a MAC-ben konkrétan az eladó mondta, hogy menjek ki természetes fénybe, hogy lássam a színét.
2011. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nyáron csak púdert használok, mert az alapozó (legalábbis amit én használok) egy idő után fényessé válik és azt nem szeretem mert olyan mintha izzadnék pedig nem :S A púder meg matt.
2011. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. Először az alapozót és utána rá kis púder. Az alapozó egyenletessé teszi az arcom színét, elfedi az esetleges bőrhibákat, a púder pedig fixálja az egészet és mattosít, hogy ne fényledjen az arcom. Én úgy választottam ki, hogy az alapozó kicsit sötétebb, a púder világosabb árnyalat. Amúgy én is gondban szoktam lenni, hogy milyen szín kéne nekem, így találomra vettem. Az alapozóban ilyen természetes színt: Max Factor Colour Adaptból a Naturalt a púdereket meg váltogatom, de világosabbat veszek az alapozónál, így döntök nagyjából.
2011. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!