Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném megtanulni a körömép...

Szeretném megtanulni a körömépítést. Lesorolnátok hogy kb mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
És ha valaki csinálja, leírná hogyan kell lépésről lépésre? Akár e-mailben is!Nagyon szuper lenne,mert senki sincs a környezetemben aki ért hozzá...Köszi
2009. márc. 29. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

uw lámpa,zselé vagy porcelánpor(ezesetben liquid is)

fényzselé,reszelők,tipp vagy olyan kis építőmatrica

tippragasztó,zsírtalanító,tapadáselősegítő folyadék,ecset,bőrápoló olaj

2009. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés,ahol leírtam!Keress rá!
2009. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan gondolod,hogy irjuk le lépésről-lépésre a menetét? Szerinted akkor már meg tudod csinálni? Ezt iskolában tanitják, utána meg nagyon sokat kell gyakorolni,hogy jól tudd csinálni!!! Magadnak meg sokkal nehezebb,mint másnak! Iratkozz be egy tanfolyamra! Majd akkor meglátod,hogy nem olyan egyszerű! Elhiheted nekem, 5 éve vagyok műkörömépítő!
2009. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is körmös vagyok,de a tanfolyam elött 2 évig magamnak csináltam!Nem nagy cucc, bárki meg tudja tanulni!
2009. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van annyi rossz körmös,mert bárki meg tudja tanulni? Gondolkozzunk már egy kicsit... Ja,igen,szarul bárki meg tudja csinálni! Hurrá!
2009. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért van annyi rossz körmös,mert a tanfolyamon egy csomó trükköt/technikát nem tanítanak meg!A tanfolyam csak a pénzről szól!!!A többit meg vagy egy gyakorlott körmöstől ellesi/megtanulja az ember, vagy saját magától kitapasztalja!De amúgy nem nagy durranás...
2009. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak otthon magamnak szeretném:D

Szerintem így senkit sem fogok megbántaniXD

2010. márc. 23. 10:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!