Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjpúdert használja...

Milyen szemhéjpúdert használjak, ha annyira zsíros a bőröm, h még a szemhéjamon sem marad meg a smink? Ráadásul jó minőségű, drága szemhéjpúdert használok. (alapozót is teszek alá, de úgyis lejön és ráncolódik akár 1 óra alatt is)

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem beváltak a krémes szemhéjfestékek, szerintem nagyon jók, sokkal tartósabbak, mint a porok.

Régebben volt pár oriflame-es, de vettem már egyszerű sarki fodrászkellékesben is.


A por szemfesték alá ne alapozót tegyél, hanem púdert.

Nekem a legtöbb alapozótól amúgy jobban zsírosodik a bőröm, mint egyébként.

Egy próbát megér.

2011. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is összevissza mászkált a por,aztán rájöttem ha lealapozott szemhéjra púdert teszek(sima arcpúder,egyébként nem haszéltam) akkor azon megmarad,mert az valamér nem csúszkál el.
2011. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem egyáltalán nem zsíros a bőröm, mégis összeráncolódik nekem is ugyanígy.. ez nem erről szól:)
2011. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen az a "jó minőségű"? mármint milyen márka?

mennyire "folyik rá" a szemhéjad a szemedre?

szerintem egy Mac paintpot, vagy Urban Decay primer megoldaná a problémád :)

2011. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!