Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Star Nature - Vattacukor...

Star Nature - Vattacukor illatú parfümről vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 18. 17:31
1 2
 1/13 skarma ***** válasza:
22%
ez olyan kaliberű, mint a csoki illatú testápoló... viccnek jó, de nem használnám huzamosabban :D
2011. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van ilyenem, nem rossz, de nem is tartós egyáltalán.:S
2011. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
nekem ilyen van és imádoom:)
2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
én nekem már a neve miatt se szimpi..jobban szeretem az ilyen citrusos illatú parfümöket,mint az ilyen émelyítőt.
2011. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, olyan helyre kell fújni, ahol vékony a bőr és egész nap lehet érezni, nem émelyítő, nem szabad túl sokat fújni, szerintem jó illata van :)
2011. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát ízlések:)

tuti van akinek bejön..számomra az egy kis fújás is!:)

2011. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megvettem, nekem tetszik, hasonlít a Pink Sugar-ra, persze ez annak jó aki szereti az édes illatokat.
2011. júl. 23. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Pink Sugárnak vattacukor illatban nincs párja. Én azt használok és le nem cserélném semmire. Elmegyek pár fiú előtt és utánamszólnak, h szia, ugye pink sugarat használsz? jóó!, meg előfordult, hogy szórakozóhelyen jött oda egy csávó, hogy "Dejó illatod van", pedig már nem frissen fújtam be magam. Nagyon jó illata van és igazán tartós, bár biztos van olyan, akinek már sok. Én imádom.
2011. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled :)Ma jött meg a Pink Sugar nekem is :) <3
2011. aug. 9. 13:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptam egy üveggel belőle. De csak mert parfümöt rendeltem és a pink sugar is az esélyek között volt, de nem azt választottam. erre a hugom vett nekem egy nature start meglepetésként, mondván, hogy az Aquolinara nincs pénze, de hátha ez is jó. ÉS szerintem nagyon jó. Nem is gondoltam volna. Reggel magamra fújtam, 5 elmúlt és még érzem. Meglepődtem:D 990 ft-ért
2011. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!