Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem birom a tust normálisan...

Nem birom a tust normálisan használni, mindig ilyen egyenletlen lesz, hogy tudom könnyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tust használsz? És hogy érted, hogy egyenletlen lesz?
2011. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem birok egyenes vonalat húzni hanem mindig beremeg a kezem ,pedig az ecsete nagyon jó nem az a hosszú ecsetes
2011. júl. 28. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, ezt gyakorolni kell. Minél többet csinálod, annál jobban fog menni. Volt egy lány a kollégiumban, neki végig lehetett követni a fejlődését, minden nap tussal húzta ki a szemét, kb. fél év kellett, hogy tökéletesen egyenes és egyforma vonalat tudjon húzni.

Türelem és gyakorlás, ez a trükk.

2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a szemhéjam közepétől kezdem kifelé húzni, majd belül is..nem mindig sikerül egyenletesre, de általában nem olyan feltűnő, hogy nem teljesen egyenes :) a végét meg kihúzom egy picit olyan macskásra :)


itt találsz nagyon sok videót :)


http://www.youtube.com/results?search=Search&resnum=0&oi=spe..

2011. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hot_kiss ***** válasza:
Inkább sok kisebb vonalat húzz és támaszd ki a kezed az arcodhoz. Meg ugye a gyakorlás.
2011. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D
2011. júl. 28. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Én először berajzolom szemeruzával, amit aztán kenni akarok, mert ceruzával könnyebb dolgozni. Aztán a tussal is könnyebb követni a vonalat, mint csak úgy bele a vakvilágba.
2011. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én olyan tust használok, amivel könnyű dolgozni, tehát keményebb a vége. Szerintem az ilyen puhával ami elhajlik én se tudnék szép cicaszemeket alkotni!

Amit az egyik hozzászóló írt, hogy előbb rajzold meg ceruzával és utána menj rá tussal, szerintem az jó ötlet!

2011. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!