Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha az arcszínem kreol, és...

Ha az arcszínem kreol, és világosabb alapozót használok rá, (ivory) azzal lehet kicsit fakítani az arcbőröm? Milyen lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés
Most avon bőrnyugtató hatású alapozót használok, csak 'cream' árnyalatban, ha ivoryt használnék, az milyen lenne? Nem vagyok annyira kreol, inkább átmenet :)
2011. júl. 29. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem furán nézne ki, ha az arcod világosabb lenne, mint a többi testrészed.
2011. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hot_kiss ***** válasza:

Az úgy nézne ki, mintha belefejelnél egy tál lisztbe.

Persze nem ilyen durván, csak ez jutott eszembe.

Nekem elég világos a bőröm és nehezen is barnulok, de az ivory szín az AVONból még nekem is majdnem világos.

2011. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
loool:D a világosabb szín undorítooo!!!
2011. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés köszi :D csak azért kérdeztem, mert most ugye a cream árnyalatot használom, de télen mindig elég rendesen ki szokott fehéredni az arcom, csak úgy átfutott az agyamon hogy milyen lenne a végeredmény ha most sötétebbre vinném fel :D de akkor az ivory tényleg annyira világos? :S mert télre is szeretnék egy alapozót, de akkor nem ivory lesz. Nude? valakinek van ilyen árnyalat?
2011. júl. 30. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom az árnyalatokat mert sosem használtam avont... általában 1-6 vagy 7-ig vannak a színek...az 1-es szín szinte mindig a malac rózsaszín. ha kreol azaz sárgás bőrőd van akkor tuti nem az kell rá!
2011. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!