Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercing olcsón valahol?

Orrpiercing olcsón valahol?

Figyelt kérdés
szeretnék csináltatni egy orrpc-t, de nincs kedvem 5000 forintot erre kidobni. Tud valaki egy olcsóbb piercert budapesten?:D
2011. júl. 29. 15:54
 1/7 anonim válasza:
Elmehetsz éppen egy kozmetikushoz is, 1000 Ft-ért kilövi neked, de hidd el, tapasztalatból tudom, hogy inkább 5000 ft-ot összespórolok, minthogy 2 hét múlva begyulladjon olyan módra, hogy majd leszakad az orrom.
2011. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarnál piercinget, kiadnál érte 5000 forintot, és nem azt mondanád, hogy ez pénzkidobás. Nem azt mondom, hogy tuti, hogy divatból akarod, de ez úgy hangzik. Megéri az az 5000 forint, hidd el. Gondolkozz. Így jobb, vagy beszúratod (ÉS NEM LÖVETED!) 2-3000 forintért, aztán elköltesz utána 3000-ret, hogy fertőtlenítsd, meg a gyulladást, fertőződéseket eltüntesd? Mert ha nem hozzáértő szúr, azt megszívod.
2011. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én kis városban élek és 700 forint xd
2011. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

700 ft:O a f*szomba:D

hát ami azt illeti voltak már piercingjeim csak amit 5000ért csináltattam azt 3hónapon belül ki is vettem , szal nemvolt sok értelme:D és inkább csináltatnám meg olcsóbban:D

2011. júl. 30. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
én 1000 forintért lövettem a 18kerbe asszem :DDDD áprilisban :) kozmetikus volt az is de full jo és semmi baja a nozimnak. minimális volt csak begyulladva utána.sajnos ha az életem mulna rajta akkor se tudnám a cimet :S
2011. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezazz esetleg megtudod adni a szalon nevét?:D
2011. aug. 2. 17:20
 7/7 anonim válasza:
Gondolkozz el rajta hogy tényleg akarsz e!!! Ha eddig az összeset kiszedted, akkor érdemes végiggondolni hogy tényleg akarsz e piercinget, és nem csak divatból csinálod! De ha tényleg szeretnél, akkor nem csak pár hónapig hordanád, és elmennél egy normális helyre, kiadnál rá pár ezer forintot, mert megéri! Persze, ez nem az én dolgom, de csak megjegyzem, hogy divatból nem éri meg összeszurlálni magadat
2020. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!