Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömnyomda nélkül kh tudnám...

Körömnyomda nélkül kh tudnám így díszíteni a körmeimet?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, amiben újságpapír mintás körmöket csináltak alkohol segítségével. Ez működhet úgy is, hogy egy tetszőleges mintát kinyomtatok sima papírra és azt teszem a körmömre? Próbálta már valaki?
2011. júl. 29. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem tudok rá választ, de a videót belinkelnéd? kiváncsi vagyok rá.
2011. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Belinkelni sajnos nem tudom, mert telefonról vagyok. A smink és kiegészítők témakörben a 'milyen mintát szoktatok rakni a körmötökre?' kérdésnél a legelső link.
2011. júl. 29. 16:30
 3/7 hot_kiss ***** válasza:

Itt a link, szerintem az is én voltam(:

[link]

Próbáltam és azzal is ugyanúgy működik(:

2011. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a papír vastagsága miatt lehet hogy nem ivódna úgy át a tinta úgy mint az újságnál
2011. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam az újságos varriációval, nekem az sikerült, tök jó lett. A másik féle, meg egy próát megér, nem? :)
2011. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.

Úgy érted, hogy nyomtatott mintával próbáltad?

2011. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!