Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Melyik a kedvenc...

Lányok! Melyik a kedvenc rúzsotok/szájfényetek/ajakápolótok?

Figyelt kérdés

És hol/mennyiért vettétek?

Nekem az a problémám, hogy amit veszek,az nagyon hamar lejön, beszívódik, másfajta rúzsok pedig összecsomósodnak az ajkaimon, vagy "belegyűlnek" a "ráncokba" és úgy nem esztétikus.:S

Nektek mi vált be?

Randira milyet ajánlanátok?:))

Esetleg olyan van, ami finom/illatos?


2011. júl. 29. 18:16
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha pl elmentek valahova, és már érzitek, hogy nincs a szátokon elég, akkor újra kentek fel akár más előtt is, akivel épp taliztatok?
2011. júl. 29. 18:18
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Utálom a rúzsokat, pont azokért amiket írtál, és őszintén szólva nagyon ritkán áll jól a rúzs élőben bárkinek. Fotókon oké, de élőben......


Inkább ajakbalzsamot használok ami kicsit színezett, van olyan ami nagyon finom színű, szinte csak csillog, de nem az az orbitálisan csomósodó világos műszín hanem pont tökéletes: Bebe márkájú, Vanilla a neve.

Most ami szintén bejött: Balea cola, annak is van leheletnyi színe. Labello nekem túl műszínű, még az ember fogára is ráragad.

2011. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és igen, simán felkenem hiszen csak ápoló, mármint mások előtt is, de mondjuk rúzsozni nem állnék neki randin :)
2011. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

rúzs:nem használok, de van 2 régi color trend-em és azok úgy jók

szájfény:Miss sporty-s xx volume van és szeretem, mert pont annyit tudok felkenni amennyi kell és hétköznapra is használhatom, mert nem feltűnő

ajakápoló: ezt használom a legtöbbször, labello-m van


Amúgy a labello-knak nagyon jó illatuk van, most gránátalmásat akarok venni. Randira az ajakápolót ajánlom


Amúgy mások előtt is szoktam a számat festeni, nem hinném, hogy annyira nagy dolog lenne, előveszem, bekenem és kész.

2011. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséged!:))

És ez a Bebe meg Balea nem csomósodik, és nem gyűlik össze az ajkak ráncaiban?

Mert nekem a labello-val is volt ilyen problémám.:S

A 2 közül inkább melyiket ajánlanád? Balea vagy Bebe?

2011. júl. 29. 18:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!:))
2011. júl. 29. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:

én most rendeltem az Avonból,Color Trend-Iced Champink.

Ha szereted a ilágos szineket akkor tudom ajánlani.Az illata édes és rúzs illat közt van valahol,de én szoktam fölé szájfényt vinni ami illatosított.

[link]

2011. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hot_kiss ***** válasza:

Ajakápolóm bebe van, a sima rózsaszín. Nem csomósodik, teljesen finom illata van, kellemes színe, nagyon jó, csak ajánlani tudom. (:

Szájfényem AVONosok vannak: ColorTrend-színtelen, Care-jojoba olajas, enyhén rózsaszín, egy dúsító, barackos színben. Van még egy Mayballine, 574-es szíben és egy nóném vérpiros.

Rúzsból is AVONos vagyok: ColorTrend-3-as készlet, egy "crystal coral" és egy "rhinestone rose" nevű még.

Ezek sem csomósodnak(:


Nézd meg ezt a linket, bár élénk rúzsról szól, de hasznos tanácsok vannak benne:

[link]

2011. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van a Kosztolányi Dezső téren egy jó bolt, valami One Euro Market, ott van sok színes rúzs, és azok alig kopnak le, nagyon nehezen, és mindegyiknek átvált a színe pirosasra...Nekem a zöld színű van, én imádom :) Lora a "márkája"... :D
2011. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kettő is van, amit nagyon szeretek. Az egyik egy rózsaszín szájfény, a szájon enyhe pink színe van, és fényes. a másik egy Coca Cola illatú és ízű szölőzsír. a Müllerbe találtam, és még a színe is kóla színű! nagyonjó :D
2011. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!