Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon bőrnyugtató hatású...

Avon bőrnyugtató hatású alapozó? Az ivory után melyik a legvilágosabb szín?

Figyelt kérdés

a nude vagy az almond a világosabb?

Tudnátok nekem sorrendet írni?


2011. júl. 30. 12:11
 1/4 anonim válasza:
A sorrend sőtéttől a világosig: Warmest Beige -> Cream -> Almond -> Ivory -> Nude. Szóval ha a legvilágosabbat keresed, akkor Ivory vagy Nude a neked való. Az Almond egy kicsit sárgásabb árnyalatú, úgyhogy azzal vigyázni kell.
2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) és ez biztos hogy így van? mert eddig a 'cream' árnyalatot használtam, de kell egy télre is, amikor eléggé kivilágosodik a bőröm, és azt mondták hogy az ivory már nagyon világos!
2011. júl. 30. 12:31
 3/4 anonim válasza:
Tuti így van:) Tanácsadónő vagyok, plusz én is ezt használom. Az Ivory és Nude az világosság szempontjából kb. azonos... a különbség az, hogy a Nude az picit sárgásabb/bőrszínűbb, az Ivory meg inkább rózsaszínes bőrűeknek jó. De hasonlóan jó termék még a Folyékony alapozó ásványokkal... és ott a Creamy Natural. Én is elég fehér vagyok és az nekem jó.:)
2011. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mégegyszer!:)
2011. júl. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!