Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csináltatok köldök pc-t és...

Ha csináltatok köldök pc-t és mégis kivenném mert már nem tetszene, akkor hegmentesen begyógyulna a seb? Vagy mennyi idő alatt gyógyulna be?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha akkor veszed ki amikor még nem gyógyult meg akkor begyógyul hegmentesen, de csak akkor ha ugyan úgy kezeled, ahogy a piercer mondta..

Ha gyógyulás után veszed ki akkor nem nem forr be a lyuk... mint ahogy a füledbe se.

2011. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy kb. 1 nap alatt begyógyul, még akkor is, ha már régóta megvan... dee szerintem ez egyén függő. Egyébként a füledben is betud nőni a lyuk. nekem volt már olyan, hogy kb. fél évig nem hordtam fülbevalót, és már nehezebben tudtam berakni, pedig előtte évekig hordtam...
2011. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem ketszer volt a koldokemben pierc es mindket pontocska latszik, nem csunya de latszik, hogy elotte volt piercem. :)
2011. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat : ) Amúgy nem nagy akkor a heg?
2011. aug. 4. 15:41
 5/6 anonim válasza:
Nem nagyon picike heg marad, alig esre veheto. :) Csak batran en iiiimadom
2011. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés , köszi szépen ;)
2011. aug. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!