Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválást szeretnék csináltat...

Tetoválást szeretnék csináltatni, de ugy tudom hogy bizonyos bőrre nem lehet, valaki el tudná mondani, mik ezek a kritériumok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem van tetoválásom a lapockámon, ezért bátorkodok írni. kevés kritárium van, de azért akad. pl ne legyen nagypn pattanásos ott a bőröd, mert tönkreteszi. néha kinő benne 1-2 de az eltűnik nyomtalanul, de a sok az nem jó neki. aztán sztem feszes részre csináltasd..pl én nem kérnék a hasamra, mert pár kiló és képzelheted mi lesz belőle...fémallergiás vagyok, de semmi bajom a festéktől. ha te is az vagy csináltass pici próbát és kiderül, de jó minőségű festéktől nem lesz bajod. ja és anyajegy se legyen benne, mert anyajegyet megböködni, főleg festékkel tilos. sztem ennyi. remélem segítettem
2009. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!