Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen különböző színű szemfes...

Milyen különböző színű szemfestétek néznek ki jól együtt?

Figyelt kérdés
pl kék és pasztellszíne, vagy zöld és rózsaszín. mert én eddig csak azonos színek eltérő árnyalataival sminkeltem, de szeretnék kipróbálni mást is és az érdekel, hogy ti milyen kombinációkat szerettek és hogy nagyjából azok közül melyiket hova viszitek fel a szemeteken(pl belülre zöl kifelé meg rózsaszín stb.). előre is köszi a válszokat
2009. ápr. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát főleg a szín és fekete kombinációjával próbálkoztam: a belső szemzugba világosat, aztán kifele a sötétebbet, és a feketét a külső szempillák tövébe, cicásra satírozva.

Vagy lehet pl türkizet, és zöldet kéket együtt, vagy rózsaszínt és lilát, de ez azért már feltűnőbb... Vagy aranyszínt barnával, esetleg barnát rózsaszínnel

2009. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a világosat szoktam belülre, mert így optikailag nagyobbítja a szemet. Ha merészebbre gondolsz, akkor pl. türkiz és lila, ezek pasztell árnyalatait már suliba is merném hordani. Barna és arany, kék és ezüst, ha tényleg nagyon merész vagy akkor citromsárga és kék vagy zöld, de ez már tényleg feltűnő. Aztán, ezüst és kék esetleg rózsaszín és világoszöld. Remélem azért egy picit segítettem.
2009. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... nekem a legújabb bulikedvencem a szivárványszem :)

Belülről kifelé haladva sorban viszem fel a szivárvány színeit kb így:

-belső szemzugba piros, vagy sötétrózsaszín

-ezután narancssárga

-majd sárga

-a külső szemzugba zöld

-alul külső szemzugba kék

-középre alul sötétkék

-alul belsőszemzugba lila

Imádom, nagyon jól néz ki :P

Ha nem akarsz ilyen extrát, próbáld ki a kéket zölddel, a zöldet sárgával, a sárgát lilával, a lilát kékkel, a lilát pinkkel, a sárgát barnával, a téglavöröset barnával.


Chococat

2009. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a sárga- lila kombináció az nagyon jól néz ki, de attól is függ, hogy miylen színű ruha van rajtad vagy a kiegészítőid miylen színűek. Szerintem szánj rá egy kis időt és kezd azzal, hogy a kedvenc színeidet kombináld és,amelyik jól áll azt utánna bátran hrdhatod. Az én kedvencem a citromsárga-zöld- lila kombináció
2009. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!