Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen férfi táskák (válltáska...

Milyen férfi táskák (válltáska vagy oldaltáska, nem tudom melyik) divatos mostanában?

Figyelt kérdés

Magyarán: 30 év körüli férfiúnak, általában irodába menet használva napi rendszerességgel, tehát fekete szövetgatya, ing mellé. Lényeg, hogy beleférjen egy könyv, ha kell borítékok, pénztárca, egy szendvics, ilyesmik.

Linkeljetek, hogy milyen típusú ajánlott, illetve, hogy hol árulják, mert én sehol nem látok ilyet és már tönkremenőben a mostani.


2011. aug. 3. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél FILA oldalttáskát :) Kényelmes, pár dolog bele fél :) Amiket leírtál az is, a Tescoba lehet venni, pontokért 2.000.- asszem.
2011. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2011. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Vagy


[link]

2011. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha Magyarországon szeretnél venni, biztos vannak több tízezerért luxus márkák boltjaiban is.
2011. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az e-bayes linkek nem működnek!

És nem többtízezerét akarok, 10 alatt mindneképp

2011. aug. 4. 10:17
 6/8 anonim válasza:
Nekem működnek. Csak rányomok és megnyitja.
2011. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akkor vegyél FILA-t amit javasolnak.

Ha 10 ezer alatt akarsz akkor csak olyat kapsz, ami 1 év múlva szét megy.

Vagy ha nem, akkor is egy tucattermék. Erre azért áldozni kéne.

2011. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, a Fila lehet jó lenne, de tegnap voltam Tescoba, 13.000-ért vettem és egy matricát sem kaptam, szóval nem megyek többet, nem tudom, hogy lehetne olyan matricákat szerválni
2011. aug. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!