Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kipróbáltátok már z ESSENCE-s...

Kipróbáltátok már z ESSENCE-s szemkihúzó tollat? Ha igen mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
én tegnap vettem de nem fogott visszavittem a boltba kicseréltetni, kicserélték de ez meg nem is látszik.nektek is ilyen sz*r volt?
2011. aug. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyanom, most direkt kipróbáltam hirtelen és tökéletesen fog. Hozzátenném miután megvettem alig fogott, aztán meg egyszer 2 napig kupak nélkül hagytam, akkor azt hittem végleg vége mert egyáltalán nem fogott, azóta nem használtam csak most és erre most tökéletes. Nem fogom sose megérteni... ez ilyen...:D De bármelyik szemceruzám tartósabbnak bizonyult.
2011. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DD én meg az elsőt visszavittem a boltba mert tényleg semmi színe nem volt az ég világon végighúztam a kezemen és semmi erre azt mondja az eladó " ennek lehet ilyen színe van " XDDDD azt hittem eldobom az agyam hát semmi színe nem volt de tényleg erre azt mondja hogy ez lehet ilyen. ja azért veszem meg mert biztos átlátszóval akarom kifesteni a szemem
2011. aug. 3. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit rázogasd meg, tudod mint amikor a toll nem fog, vagy amikor le akarod rázni a higanyos lázmérőt. Így belefolyik a filcbe a festék, és fogni fog :)
2011. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt amelyiket visszavittem rázogattam vagy 10 percig meg még fordítva is raktam le hogy belemenjen az "anyag" de semmi :D szerintem azért árazták le 299 Ft-ra mert amúgy sem vitték :S
2011. aug. 3. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Black Mania-s, mert nekem olyan van és nagyon jó. Először nekem sem fogott, de aztán szépen teljesített.
2011. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Órák, esetleg napok kérdése, komolyan... ne add fel!
2011. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké akkor még várok :) köszi a válszokat
2011. aug. 3. 22:11
 8/8 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2011. aug. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!