Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S! Mennyibe kerülnek a...

S. O. S! Mennyibe kerülnek a M. A. C Dazzleglass szájfények? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem kérdezgetném itt,ha lenne a lakhelyemhez közel M.A.C bolt,de a legközelebbi 25 kilométerre van,kocsim meg nincs.


Kb. 1 hete voltam a Westendben lévő üzletben,de akkor még nem volt aktuális a dolog,azért nem néztem meg jobban.


Tudnátok segíteni?:)


2011. aug. 4. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Max 1500... megnéztem...
2011. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen..Vaterán,meg TeszVeszen,meg az ilyen sz*r aukciós oldalakon..:)

Képzeld beírtam Google-ba,de csak azokat a találatokat dobta ki,amiket Neked is.

Azt tudom,hogy a M.A.C-ben 4.000 Ft fölött van,igazából arra vagyok kíváncsi,hogy pontosan mennyi.

2011. aug. 4. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A honlapon fent van az ár,átváltod a dollárt és kb.annyi.
2011. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1500-ért tuti, hogy kamu, a dollárhoz képest pedig itthon drágább...(az euróhoz képest nézik, ráadásul él az 1 dollár=1 euro elv:P)
2011. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 9:53-55:


Végre egy hozzáértő ember!:D

Köszönöm!Amikor az első válaszoló írt,már azon voltam,hogy írok neki egy baromi hosszú levelet a M.A.C-ről,mint márkáról,hogy felfogja,hogy ott 1.500 Ft-ért tuti nem kap semmit,de inkább letettem róla.:)


Mindegy..köszi az első értelmes,és hasznos választ!:)

2011. aug. 4. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!