Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Általános suli után lehet...

Általános suli után lehet ajakpc-m? Nem fognak érte szólni a tanárok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vallásos iskolába fogsz járni/jársz akkor nem... Legalábbis úgy nem, mint ahogyan azt az általánosba tennék/teszik. Lehet, hogy megjegyezik, hogy "hogy nézel ki kislányom??" de semmi több. Nem fognak arra kötelezni, hogy vedd ki, mert bontod a rendet vele...
2011. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindig csak annak szólnak akinek elsőként van :P


Eleinte nagy feneket kerítenek neki, de 1-2 év múlva senkit nm fog érdekelni.


Persze függ a sulitól is. Ha katolikus iskola, akkor jóval szigorúbbak mint egy mezei gimiben.

2011. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most katolikus suliba járok de általános után nem abba , Köszi a válaszokat ! :D
2011. aug. 7. 00:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok . :D
2011. aug. 7. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

*awh*

Ajakpc-s srác *-* ;DDDDD

Egyébként nem szólnak már érte, elég megszokott, nekem nem is szóltak semmit, mikor lett.

2011. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Én református gimibe jártam és igen szigorúan veszik főleg az első években utána már felnőtt ember vagy tudják ha hülyeséget akarsz csinálni hát csináld.

De ha belátod igazuk van.

Egy gimnáziumból legalábbis az enyémből többnyire az úgynevezett "értelmiség" kerül ki (már aki).

Ajakpiercing (mert mondjuk köldökpiercinget ki nem sz*r le) meg nem az értelmiségiekre jellemző ékszer. Ez nem Amerika gyerekek tanuljátok meg. Le lehet pontozni de ez van.

21/F

2011. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nemfognak szollni érte:) nekem kb 3éve van 5lyuk a fulemben és ezért se szolltak,pedig álltalános,szinte eśzre se vették:) L/14
2011. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vendéglátós suliban is szólnak érte.
2011. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól függ milyen iskolába mész!
2011. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!