Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Általános után tetoválás?

Általános után tetoválás?

Figyelt kérdés

Középsuliba szólnak a tetkóért? :O Most 15 vagyok,szeptembertől új suli lesz,és 16éves korom körül szeretnék egy tetoválást :) De csak kicsit;a hasra jobb oldalra vagy derékra egy kis lepkét :)


[link]


ÉS lenne még pár kérdésem:

16 évesen szülő engedélyével lehet már csináltatni?

Kb mennyibe kerül egy ilyen kis minta?

Nagyon fáj? :D

Suliba szólhatnak érte? :S

Előre is köszi a válaszokat :D


2011. aug. 7. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz nem csinálsz!Amúgy egy jó helyen nem csinálnak 18 alatt még szülői engedéllyel se.Szerintem nagyon megfogod bánni.Mondok egy pl. van egy 13 éves csaj a suliban és neki is pont ilyesmi van ja és én KATOLIKUS suliba járok.De amúgy te dolgod.
2011. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hasadat nem mutogatod az iskolában állandóan, így nagyon nem is fogják látni.

Amúgy a házirendet olvasd majd el, akkor megtudod, hogy lehet-e.


Ettől függetlenül nem véletlenül van egy 18 éves korhatár. Lehet, hogy most tetszik, amit kitaláltál, de ilyen fiatalon még nagyon sokat változik az ízlés. Ha belegondolok, ami nekem 15-16 évesen tetszett, az pl. 18 évesen már egyáltalán nem. Sőt, amit 18 évesen tetováltattam, azt is átvarrattam 22 évesen, mert annyira gagyi volt, ami akkor megtetszett. A mostanival elégedett vagyok, igényes, szép munka, de biztos, hogy tiniként ki sem tudtam volna fizetni, meg valószínűleg nem is tetszett volna.


Az árakat illetően nem tudok nyilatkozni, mert ez nagyban függ attól is, hogy hol laksz. Pesten pl. sokkal drágább, mint nálunk (megyeszékhelyen lakom). Mondjuk itt se olcsó. Ahol én varrattam, ott óradíjat kell fizetni, óránként 5000 volt a színesnél (ez sem friss adat, 3 évvel ezelőtt volt ennyi), 3 óra volt a kontúr, majd még három óra a színezés. Igaz, ez elég nagy. De egy feleekkora is legalább 15 ezer lett volna.

Viszont amit te linkeltél, az olyan kicsike, hogy ha csak ennyit akartam volna csináltatni, akkor pusztán ezért neki se álltak volna, mert nem éri meg.

2011. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai csináltatni, ráadásul semmi értelme, ha nincs jelentése, csak divatból kell.
2011. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokat nősz, változik a bőröd, el is nyúlhat az a tetkó, főleg ilyen hízásra hajlamos területen. én várnék a helyedben (ahogy vártam is, fél éves az első tetkóm)


21/n

2011. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipikus tizenéves tipikus sablonmintával. Négy évet sem adok, már megbánnád.


22L

2011. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!