Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Telitalpú, magasított talpú...

Telitalpú, magasított talpú vagy vastag sarkú cipő?

Figyelt kérdés

ti melyiket ajánljátok?már ezen agyalok egy kis ideje.

ez pl. egy telitalpú, nagyon tetszik ez a minta, de nem feltétlenül ilyet vennék, mert nem biztos hogy találok elfogadható áron: [link]

[link]


a vastagabb sarkú cipőre egy pl.: [link]

[link]


és magasított talpúra pl.: [link]


ez magas talpú és vastag a sarka is: [link]


ti melyiket ajánljátok, mint forma?

melyikbe könnyebb járni?

melyik univerzálisabb?

ti melyiket preferáljátok?:)


2011. aug. 7. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a magasított talpút platform néven keresd :) amúgy nekem a telitalpú és a magasított talpú:) tetszik, ezeket hordom szívesen. bár a járás a platformos cipőben nem egyszerű, telitalpúban könnyebb. :)
2011. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vastag sarkú szerintem nagyon ocsmány, a telitalpú cipők pedig eleve nem igazán tetszenek. Szerintem sima platformos magassarkút vegyél.
2011. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen alkalomra, milyen stílusú cipőt szeretnél. a telitalpú nagyon kényelmes, de nem annyira elegáns, inkább hétköznapra lehet hordani. a vastag sarkú nekem nem tetszik, a legtöbb nem szép. a magasított talpú, platformos cipők nem sokkal kényelmesebbek, mint egy sima magassarkú, csak annyiban, hogy a talp magassága lejön a sarok magasságából, ezért annyira nem dől meg a lábad. viszont ezek általában csinibbek, elegánsabbak.
2011. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A linkelt cipők közül szerintem a második és a 4., amit csak ha fizetnének vennék fel.

Attól is függ, hogy hova hordod a cipőt, de szerintem a kis kényelmetlenség ellenére a 3. a legcsinosabb.

2011. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Csak ez tetszik a linkeltek közül, ez viszont nagyon szép, és nekem kényelmesnek is tűnik. Sok ilyen cipőm van. A vastag saroktól egyelőre herótom van de később biztos megtetszik majd, ha egyre többet látok... :D A teli talpúból pedig nekem csak a fonott vagy a parafa talpúak tetszenek, és csakis nyáron shorthoz vagy fürdőrucihoz strandra (persze nem amíg a vízig klaffogsz benne, hanem mondjuk étterembe mentek a vízparton, plusz strandkendőt, strandrucit viselsz).

2011. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A telitalpú és a magasított talpú (platformos) nagyon tetszik, a vastag sarkú szerintem ocsmány.
2011. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a vastag sarkú a legjobb, az nem olyan "hülyep*csás". A telitalpú is jó, csak most túlságosan divat lett. A többi rémesen közönséges.
2011. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!