Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt valaki tényleg megveszi?

Ezt valaki tényleg megveszi?

Figyelt kérdés
[link] Annyira látszik ezen a táskán, hogy hamisítvány. Azt még úgy-ahogy megértem, hogyha valaki olyan hamisítványt vesz, ami hasonlít is az eredetihez, na de ez...
2011. aug. 7. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyoggyant emberek.
2011. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan megveszi valaki..

Amúgy ezen még én is látom, hogy hamisítvány.

Nagyon durván néz ki.

:-D

2011. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én sem vagyok túlzottam táskaszakértő, én eredetinek nézem amin normálisan néz ki az embléma, dehát ez még nekem is rögtön szemet szúrt.
2011. aug. 7. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nincs is odaírva hogy eredeti..
2011. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem sok 3000 ft érte. más gagyi kínais táskák is vannak ennyi pénzért.
2011. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

én meg nem értem, mi közöd hozzá, hogy valaki megveszi-e vagy sem? Lesz neked tőle valami bajod, ha más megveszi vagy mi? :D:D

Nem értem az ilyet!

2011. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, az tényleg nincs odaírva, hogy eredeti, viszont az igen, hogy Louis Vuitton. Ezért is voltam meglepődve.


18:04-es válaszoló: nekem teljesen mindegy, hogy megveszi-e valaki, közöm sincs hozzá, én csupán azon akadtam ki, hogy van, aki tényleg elhiszi hogy ez Louis Vuitton. Én pedig azt nem értem, hogyha normálisan nem tudsz válaszolni, minek írsz, senki sem kötelez rá.

2011. aug. 7. 19:03
 8/9 anonim válasza:
100%
ilyet a nyugati aluljáróban is találni 800 ftért XD
2011. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
röhej
2011. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!