Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok el akarom...

15 éves vagyok el akarom elkezdeni a sminkelést (bővebben lent írok)?

Figyelt kérdés
1 fekete szemceruzám van,szempillaspirálom,szempilla göndörítőm,pár darab színes szemhéjfesték,alapozó,púder,2db ecset. miket szerezzek be? szeretnék minden nap sminkelni:)
2011. aug. 11. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
hengeres ecset (kötelező)
2011. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És ne vidd a mindennapit túlzásba. Halvány színeket keress mind szemhéjfestékben, mind rúzsban (inkább szájfény).

Nagyon kiábrándító látvány tud lenni egy túlsminkelt fiatal lány.

2011. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen sminkeket akarsz csinálni. Szerintem egy tust vehetsz, az tartósabb mint a szemceruza, erősebb a színe és jobban látszik ha kihúzod a szemed. Milyen sminkekre gondoltál? Ha kicsit "extrémebbeket" akarsz csinálni, akkor minél több színes szemhéjfesték (azért nem úgy értem hogy vásárold fel a boltban az egész készletet), próbálgasd ki milyen színek passzolnak leginkább hozzád, szerintem a szemet érdemesebb leginkább színezni, onnan meg ha van rajtad alapozó, esetleg pirosító ha kell, akkor már meg is van kb minden. A szemmel lehet a legjobban vacakolni :)

Ha csak simán, natúr szerűen akarsz sminkelni, akkor nagyjából mindened megvan, alapozó, ha az nem kell épp akkor korrektor, szemcerka, egy kis színezésre szemhéjfesték, szempillaspirál..meg amit az elején írtam esetleg tus. A többi már a te dolgod mit hozol ki belőle :)

2011. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

semmi féle képpen nem szeretnék túlzásokba esni,vagy nagyon vad sminkeket alkalmazni.

de mik szükségesek még:)?

2011. aug. 11. 00:42
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)!

az a baj hogy a tussal nem birok bánni:SS

próbáltam már 1x-2x de feladtam:/ nekem nem sikerül:(

2011. aug. 11. 00:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Korrektor, szemhéjtus, szájfény és rúzs.
2011. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ha a tussal nem tudsz bánni, akkor először próbáld meg szemceruzával kihúzni felül a szemedet. Ha az jól megy, csak akkor próbálkozz a tussal! Én is így tanultam meg használni.
2011. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia én 16 éves vagyok, engem is komolyabban 15 évesen szállt meg ez a "smink őrület" ,sok blogot olvastam,vajon miket kell beszerezni, és milyen márkából. Persze ilyen fiatalon egyértelműen kezdésnek ajánlom az Essence termékeit, és a Nyx-et. Ár/Érték kitűnő :)

talán ez segít: http://www.youtube.com/watch?v=F9zyttcwZyo&feature=channel_v..

Kezdő smink kollekció,érdemes végig nézni.

Egyébként ami neked van,szerintem az perpill elég. Először ismerkedj velük, nézegess sminkes videókat,majd úgyis gyarapodik a "tárad"én is apránként gyűjtöttem be. Szerintem Essenceből amit érdemes venned, az a alapozó, szemhéjfestékek (ha problémás a bőröd,akkor korrektor: Forget in! 3 in 1, ez a neve. Ja és egy sminklemosó sem árt, Balea vagy ugyanúgy Essence, esetleg egy nude szájfényt. Nyx-et müllerekben találsz,csak sajnos 3x drágábban,mintha internetről rendelnéd,de ha szeretnéd, megrendelem neked. Amúgy pirosítóból is beszerezhetsz egy barack-korall színt :)

2011. aug. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)!
2011. aug. 11. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!