Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Irjatok olyan alapozot ami...

Irjatok olyan alapozot ami tökéletesen fed ami eltünteti a kisebb hegeket is? Van csomó alapozom de semit nem érnek most max factor van de az is 1 nagy nulla! és már nem tudom h milyet vegyek szép porcelán arcot szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem próbáld ki a Vichy - Dermablend-jét.Korrekciós kozmetikum kifejezetten problémás bőrre,ezáltal erősebben fedő :


[link]

2009. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem alapózó kell neked (vagy nem csak az ) hanem púder.:)Azzal ha jól bánsz viszonylag szebb felületet ad mint az alapózó.:)Rem. segítettem.
2009. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
előző válaszolótól csak kiváncsiságból kérdezném,hogy púder alatt te mit értesz?? merthogy egy sima púderrel te nem fogsz eltüntetni hibákat,pláne kisebb hegeket,az is fix.Nyilván az alapozóra kell púder hogy tartósabb legyen és ne legyen fényes az arc (és van púdere is ennek a DErmablend-nek természetesen)
2009. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem is olyan alapozom van mint amit az első válaszban leírtak és én szeretem;)szerintem próbáld ki...
2009. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
de most hogy van ez? mert a gyogyszertáran azt mondták dermablendnek nincs alapozója
2009. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne????! Barátnőm is használja a tubusosat,a Gold árnyalatot,és ami az első linkben van ott látszik is ha lejjebb gördíted hogy ott van a tubus,és a választható színek. Nálunk a nagyobb patikákba simán van,nem tudom,hol kérdezted.
2009. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Clinique alapozót használok és nekem minden szempontból megfelet,nagyon jó.Nem csillog az arcom több óra után sem és minden bőrhiba eltűnik úgy, hogy utána még púdert se teszek, max ritkán korrektort alapozás előtt.Nekem eddig ez vált be a legjobban, pedig már én is sokat kipróbáltam.
2009. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Vichy Normateint nagyon jó. Kifejezetten problémás bőrre van. 4000 ft kb.
2009. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!