Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek a Sh-e stylezone...

Milyenek a Sh-e stylezone körömlakkok? Jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket, mindig két rétegben viszem fel, így nagyon szép színe lesz, és nekem sokáig is tart.
2011. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nehogy vegyél olyat. nem olyan olcsók de nem jók. egybe jött le a lakk a körmömről
2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez körömtől függ és, hogy hogy kened fel. Nekem is van pár, van amelyik bírja napokig lepattogzás nélkül, viszont olyan is amelyik felválik szinte másnap. De szerintem jók, sok választék van belőle, viszont elég drága lett. Ennyi pénzből veszek inkább Astort, vagy Manhattant
2011. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

És az Astor, Manhattan hány ft? DM-ben vagy Rossmanban kapható?

2011. aug. 14. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Astorból a kisebbik 700 Ft, a nagyobbik pedig 1200 azt hiszem. Lehet Rossmannban és Dm-ben is venni :) A manhattant meg én csak a DM-ben láttam és egy ezres
2011. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejöttek... nem sok különbség van a között meg a sokkal drágább között -.- és az tetszett, hogy nagyon sok féle színben lehet kapni :D nem csak azokban a sima fényes rózsaszínes árnyalatban. hanem van kék zöld lila, élénk fiatalos szín is :D
2011. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A piros nekem elég sokáig bírja, egyébként most van újfajta disco körömlakk, ami átlátszó, de uv fényben világit. Nappal meg kombinálhatod francia körömlakként. Nekem nagyon bejött :)
2011. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem jó minőségű. Olyat vegyél, amilyen színt a leggyakrabban használsz, mert ha hamar elhasználod, akkor úgy tökéletes lesz, de fél év után dobd ki.
2011. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2011. aug. 15. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy tejfeherem van. Mukormomre szoktam rafesteni, de 5 nap utan mar kezd repedezni. Szoval; en akkor ajanlom, ha gyakran van idod festeni a kormodet.

Amugy szaradni eleg hamar megszarad 1 reteg, de en mindig 2,3 reteget viszek fol belole.

21L

2014. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!