Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha rendes iskolatáskám van?

Gáz ha rendes iskolatáskám van?

Figyelt kérdés

Már egy csomószor látom, hogy inkább ilyen utcára való táskákat használnak iskolatáskaként(pl.: [link] Már komolyan elgondolkoztam azon, hogy gáz-e ha én normális iskolatáskát hordok.. o.o (pl.: ilyet: [link]

Szerintetek gáz?


2011. aug. 12. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tavaly sok végzős lánynak is volt hátitáskája.
2011. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

az a gáz hogy sokan ezzel akarnak menőnek látszani hogy ilyen divattáskákat hordanak iskolába is.

de miért lenne gáz egy iskolatáska? az iskolába való, egyértelmű hogy ha 2 füzetnél többet kell hordoznod akkor azzal jársz jobban.

2011. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nagyon jól teszed hogy hátizsákot hordasz iskolába. nem fog tönkremenni idő elött a hátad. egyébként is van hátizsákok közt is divatosak. az enyém egy heavy tools tatyó volt, de tönkrement a zipzára.
2011. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én gimi utolsó évében hordtam "divattáskát" suliba, amikor a könyveim nagy része otthon volt, suliba nem kellett, csak 1, max 2 füzet. Amíg sok cuccot kell vinned, inkább 2 vállas táskát használj, vagy utcai táska, a füzeteket pedig tedd egy színes mappába.

[link]

2011. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert már komolyan kezdtem elgondolkozni a dolgon...
2011. aug. 12. 19:24
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok és hátizsákot hordok na és? Rajtam kívül még rengetegen hordanak az egyetemen is. Szóval nem gáz.

Nekem pl ilyenem van: [link]

2011. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ilyen kérdést..nem,nem gáz
2011. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a gáz ha Fila táskád van (és a Tescóban vetted).
2011. aug. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sam02 válasza:
De hogy gáz. Nekem edig mindig más más táskám volt de hátizsák..Már nagyon elegem lett a sok színes táskákból és most Fila táskát kaptam igen a tescoból vettük..Sztem egyáltalán nem ciki.Táska táska..mi a különbség..Elfér a könyv? Akkor? Tehát ne hallgass a sok divattáskás csajra mert nálunk is vannak olyanok és elég ribisen viselkednek..nem tudom nálatok hogy van ez..Tehát Hátizsák Forever!
2011. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sztem nem gáz, nekem is hátizsákom van, és most megyek 10.-be... :))

ugyan ilyenem van:

[link]

2011. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!