Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nem túl korai egy...

Szerintetek nem túl korai egy 13 évesnek kihúzni szemceruzával a szemét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Láttam már rosszabbat is,szóval szerintem ez még ok
2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de h :D
2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyiről van szó, akkor nem.
2011. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem gáz,sőt. Itt az ideje,hogy elkezdj ismerkedni a szépítkező szerekkel. Arra viszont figyelj oda,ezt imádják elfelejteni a tinilányok..Szemceruzával miután kihúztad a szemed,ne felejsd el a szempillaspirál használatát. Ezáltal szép nagy szemeid lesznek,de ha nem használsz spirált,akkor nem olyan szép az eredmény. A alul és fölül is fested a szemed válassz natur rúzsd,vagy áttetszó szájfényt. Arcpirsítóból mindig minimálisat,alapozó - púder pedig még szerencsére nem kell neked :) Maximum egy kis púder...de nem sok! Most még szép,és egészséges a bőröd. De a többi mehet. Hajrá,énis ilyenkor kezdtem,18 éves koromban már az RTL Klubnál voltam sminkes,2 éve letettem a sminkmesteri vizsgám. Pedig senki nem tanított 13 éves koromban,mindent magam csináltam. Szóval tapasztald ki mi jó neked,mi áll szól,mi nem. Ne legyél az osztálytársaid ikertestvére. Neki jól áll ,akkor neked nem biztos,hogy jól áll. A sminkelésben figyelj oda,hogy ne a cirkusba készülj vele. A smink mindig a szépséget emeli ki. Soha ne nézz ki "olcsón". Figyelj oda,hogy egyéniség legyél,és hogy ne vidd túlzásba a sminkelést. Mindenből vízállót vegyél! Az tovább tart. 13 évesen viszont semmi esetre se használj semmilyen erős színű rúzst (piros,fekete,bordó,barna). Ezek ráérnek még 6 évet :) Sok sikert csajszi,és a neten (youtube a legjobb erre) keress rá sminktanácsokra. Ne foglalkozz azokkal akik azt mondják korai ez még ! Nem korai. Egyáltalán nem!! 13 évesen kezd el alakulni a személyiség,amihez hozzá tartozik a jó megjelenés is. És egy bizonyos idő után a jó megjelenés alappillére : A Smink!
2011. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, pont itt az ideje
2011. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
13 évesen sminkelsz,14 évesen bulizol,15 vesen már nem vagy szűz,16 évesen anyuka vagy..ennyit arról h 13 vesen smink.minek?kinek akarsz tetszeni?ráérsz a sminkkl 14,de inkább 15 évesen.ha annyira akarsz sminkelni,szempillaspirál bőven elég
2011. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

azért ez elég fura megfogalmazás kedves utolsó :D

én is sminkelek, és bulizok, de ez nem jelenti azt hogy nem vagyok szűz :D Ha fiatal vagy, már ne csinálj semmit?:D kíváncsi vagyok az életedre:D

2011. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előttinek...attól még, hogy sminkelsz, lehetsz szűz...nem leszel tőle (feltétlenül) k.rva xd
2011. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!