Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent, hogy szimultán...

Mit jelent, hogy szimultán gyémánt?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretnék egy ilyen gyémánttal ellátott nyakéket, és érdekel, hogy mit is jelent ez. 16F
2011. aug. 13. 07:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Cirkónia! Gyémánt utánzat!
2011. aug. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. Akkor dobva az egész. :)

Mellesleg az ilyen "gyémántok" csillognak a napfényben? Nem kopnak el?

2011. aug. 13. 07:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem kopik, mert elég kemény! Abszolút mása a gyémántnak, csak kicsi eltérések vannak! Meg hát az, hogy ez abszolút mesterséges! De amúgy sokkal szebben ragyog, mint a gyémánt!
2011. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha aranyozott, vagy bizsu az ékszer, akkor az fog elkopni, nem a kő! Nemesfém nyakéket terveztél?
2011. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem, szóval ha véletlen leesik, akkor sem törik el?

Ha sokat hordja az illető (fürdik benne, alszik benne, sétál stb.) akkor nem kopik el?

2011. aug. 13. 07:57
 6/18 A kérdező kommentje:

Medál + Nyaklánc 18K Fehér Arany 7 Gyémánt Köves


Anyaga: Nemesacél - 18K fehér arany bevonat


7db szimultán gyémánt


Medál mérete: 5,5cm x 2cm


Ezüst nyaklánc hossza: 50cm


Súlya: 18gramm


Díszdobozban szállítva


Ilyet terveztem.

2011. aug. 13. 07:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Nézd.. ha leesik egy sima bizsu ékszer gagyi kövekkel, a kő akkor sem törik el! :)

A nemesacél nagyon jó, nekem jobban bejön mint az ezüst! Ha internetről rendeled, akkor nem tudod megnézni, pedig javasoltam volna, hogy azt ellenőrizd a legjobban, hogy a követ fogó karmok eléggé megfogják e a követ, mert ha nem, akkor ki fognak potyogni még leejtés nélkül is!

2011. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. Majd a csomagszállító mikor jön, előbb megnézem, és ha nem jó visszaküldöm. Ilyet lehet csinálni amúgy?:D
2011. aug. 13. 08:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs róla közeli képed? Megtudnám nézni!
2011. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon van... Itt a link, hátha mégis: [link]
2011. aug. 13. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!